Termální lázně Veľký Meder - Thermal Corvinus Slovensko


Bešeňová počasí


Aktuálne počasie a predpoveď počasia Bešeňová. Termálne kúpalisko aqupark Bešeňová GINO paradise
  • Předpověď a aktuální počasí Bešeňová - Termální lázně koupaliště aquapark Bešeňová GINO PARADISE.  • Předpověď počasí Bešeňová

  • Počasí v Bešeňové, která leží na severu Slovenska má v roce typický vysokohorský charakter. Jsou zde silné zimy, drsné přechodná období a mírné letá. Oproti pásmu na jihu Slovenska, kde se nacházejí Termální lázně Veľký Meder, Termální lázně Podhájska, Termální lázně Štúrovo, Termální lázně Patince mají tyto Termální lázně mnoho výhod: Veľký Meder má nejvíce slunečních dnů v roce. Termální lázně Bešeňová, aquapark Tatralandia, Aquacity Poprad, mají oproti Veľký Meder o 6 - 10 ° C méně. Je to značný rozdíl pocitové teploty, hlavně při koupání ve venkovních bazénech. Porovnejte si strany aktuální předpověď počasí Veľký Meder a aktuální předpověď počasí Bešeňová.


Termální lázně - termální koupaliště - THERMAL CORVINUS - Veľký Meder Děkujeme za Vaší přízeňZnáte termály Veľký Meder?
1) Ideální místo pro léčení pohybového ústrojí.
2) Ideální místo pro cyklisty, rodiny s dětmi a důchodce. Nejvíce slunečních dní na Slovensku Vám vždy zpříjemní Vaši dovolenou ve Veľkém Mederu.
3) Jeden den si odskočte na výlet do starobylého města Gyor, Komárno, navštivte blízké hlavní města Budapešť, Bratislava nebo Vídeň.
4) Pobyty, akce a ubytování máte bez zprostředkovatele za nejlepší ceny.