Termální lázně Veľký Meder - Thermal Corvinus Slovensko


Tobogánové šílenství • Tobogánový svět otevřelo koupaliště u příležitosti 40. výročí založení.Tobogánový svět nabízí řadu adrenalinových atrakcí, některé z nich jsou na Slovensku novinkou. Můžete si vyzkoušet točivý, super rychlý či hbitý tobogan. Na klouzání můžete požít gumová kola. Tobogany tu člověka zatočí, "spolknou" v nálevce, vystřelí na U-rampě kolmo vzhůru. Je tu dokonce tobogán se čtyřmi samostatnými dráhami vedle sebe, kde se může celá rodina závodit o to, kdo dosáhne nejlepší čas. A to ne jen tak jakože. Vše snímají kamery, zaznamenávají rychlost a na tabuli si může každý závodník podívat umístění.

Tunnel - Funnel

 • Středně těžký
  Výše šmýkajúcej se osoby - min. 110cm
  Startovací výška - 11,08 m
  Délka - 100,17 m

Multislide - 4 dráhy

 • Středně těžký
  Výše šmýkajúcej se osoby - min. 110cm
  Startovací výška - 8,18 m
  Délka - 61 m

Vahadlo

 • Těžký
  Výše šmýkajúcej se osoby - min. 120cm
  Startovací výška - 11,08 m
  Délka - 74,9 m

Ceník

Family Slide0,15 EUR / 1 jízda
Tunnel - Funnel0,25 EUR / 1 jízda
Vahadlo0,25 EUR / 1 jízda
Multislide0,25 EUR / 1 jízda
 • Jízda na tobogánech je možná po vložení kreditu (3,00 EUR, 6,00 EUR, 9,00EUR) do čipového náramku. Po vyčerpání kreditu, kredit můžete znovu doplnit. Nevyčerpanou částku Vám vyúčtujeme v pokladně před výstupem přes turniket. Po výstupu přes turniket, nevypořádané kredity zakoupené na tobogany není možné vyúčtovat!


Znáte termály Veľký Meder?
1) Ideální místo pro léčení pohybového ústrojí.
2) Ideální místo pro cyklisty, rodiny s dětmi a důchodce. Nejvíce slunečních dní na Slovensku Vám vždy zpříjemní Vaši dovolenou ve Veľkém Mederu.
3) Jeden den si odskočte na výlet do starobylého města Gyor, Komárno, navštivte blízké hlavní města Budapešť, Bratislava nebo Vídeň.
4) Pobyty, akce a ubytování máte bez zprostředkovatele za nejlepší ceny.