Termální lázně Veľký Meder - Thermal Corvinus Slovensko


Všichni znají Veľký Meder hlavně jeho termální lázně, které se zde nacházejí.
 Z  Prahy jsou termální lázně Veľký Meder vzdáleny něco málo přes 400 kilometrů a z Brna cca 200 km . Termální lázně Veľký Meder se nachází přibližně 10 km od Maďarských hraníc a cca 70 km od Bratislavy.
Veľký Meder může také být vhodným startovacím bodem Vaší dovolené, pokud hodláte cestovat po jižním Slovensku, případně si vyrazit na výlet do Maďarska nebo do Rakouska. Poměrně dostupnými a atraktivními cíly případných výletů jsou Bratislava, Dunajská Streda, maďarský Györ, Budapešť, případně Vídeň. Je takřka ideální vyrazit si přes den na výlet a po návratu si naložit tělo v příjemně teplé vodě termálního koupaliště ve Veľkém Mederu.


 • Termální lázně Velký Meder  

 • Moderní termální lázně Veľký Meder byly uvedeny do provozu v roce 1974. Nabízí spoustu vyžití a velké množství termálních bazénů. V areálu se nachází hned několik léčivých bazénů s teplou vodou. Bazény mají různé účinky a také různé teploty. Najdete zde plavecký bazén (25°C) ale také teplé léčivé bazény, jejichž teplota přesahuje i 35°C.
  Lázeňský komplex je obklopen lesoparkem s možností procházek na udržovaných a značených lesních cestičkách.
  Lázně jsou doporučovány při těchto obtížích a při indikaci: pohybové ústrojí, revmatizmus, klouby, páteř a celková regenerace organismu.

Termální lázně Veľký Meder zkrátka uspokojí i toho nejnáročnějšího návštěvníka.

 
 • Na co se můžete těšit :
   - Plavecký bazén – venkovní a vnitřní
   - Rekreační bazén s hydromasáží a vodopády
   - Wellness zařízení – sauna, magnetoterapie Bemer,
   - termoakupresurnímasážní lůžko Ceragem
   - Perličková koupel
   - Dětský bazén s hracími elementy
   - Polokrytý sedací bazén
   - Rodinný a zábavní bazén
   - Vodní věž
   - Italský bazén
 • 9 bazénů, z toho 3 venkovní bazény (dětský, plavecký, italsky), 4 vnitřní a 2 polokryté s teplotou termální vody 26 - 38 stupňů Celsia
    Celkově 5 tobogánů, včetně 2 celoročních (Red ring 66,7 ma Black led 67,5 m) v kryté části komplexu
    Volejbalové (nohejbalové) a fotbalové hřiště

  Milovníky masáží uspokojí částečně krytý bazén se sedadly po celém obvodu vnitřních stěn s vodotrysky.
  Areál dále nabízí i centrum saunování se 4 saunami (infra, parní, bylinková, finská), relaxační masáže, bahenní zábaly.

  Kdybyste se na chvilku chtěli cítit jako bájný Tarzan, máte jedinečnou možnost. V areálu termálního koupaliště se totiž v korunách stromů nachází nejdelší lezecká dráha na Slovensku. Atrakce jménem Tarzánia nabízí 3 trasy a celkově až 650 metrů překážek.

  Komplex termálního koupaliště nabízí kromě vodních radovánek i další příjemné relaxační wellness služby. Patří mezi ně nejrůznější druhy masáží, magnetoterapie, saunacentrum, jacuzzi či solná jeskyně.

 • Termální lázně Slovensko

 • Termální lázně a koupaliště Slovensko jsou rozloženy na celé ploše Slovenska.Slovensko bohaté na termální lázně a koupaliště nabízí široké využití termálních vod a jejich chemických a fyzikálních vlastností. Různorodost chemických a fyzikálních vlastností termálních vod se využívá k léčení různých potíží zdraví lidí.
 • Termální lázně Veľký Meder

 •  jsou Termály s dlouholetou tradiciTermály - Termální lázně, koupaliště Veľký Meder Slovensko mají dlouholetou tradici a výhodnou polohu na dojezd autem z České republiky. Termální lázně Veľký Meder a jejich termální koupaliště leží jen 65 km od Bratislavy, v blízkosti Rakouských a Maďarských hranic, což umožňuje také návštěvu dalších zemí v rámci pobytu ve Veľký Meder. Léčivé účinky vod v destinaci Termální lázně Veľký Meder Vám pomohou odstraniť případné problémy s pohybovým ústrojím. Termální lázně Veľký Meder poskytují svým zákazníkům širokou paletu služeb. Najdete zde prostor na regeneraci, odpočinek, zábavu, kvalitní ubytování a také možnosť ochutnat kulinářské umění regionálních specialit jižního Slovenska v stravovacích zařízeních a nepřeberném množství restaurací.
 • Termální koupaliště Thermal Corvinus - Veľký Meder

 • Termální koupalište Thermal Corvinus - Veľký Meder na Slovensku jsou odpovědí na Váš každodenní zrychlený život. Srdcem podunajských termálních koupališť je Thermal Corvinus Veľký Meder s centrálním umístěním mezi velkými centry: Praha, Bratislava, Vídeň, Budapešt a blízko pěkných míst jako jsou Gyor, Komárno, Dunajská Streda.Termální koupaliště ve Veľkém Mederu udělalo v posledním období velký krok dopředu v zkvalitnění služeb, což je posouvá na úroveň Maďarských a Rakouských Termálních koupališť.
 • Veľký Meder - ubytování v lázenském prostředí

 • Najít ubytování ve Veľkém Mederu podle Vašich představ neznamená problém. Veľký Meder nabízí širokou škálu možností ubytování - přesně podle nároků klienta.

  Veľký MederMěsto Veľký Meder Vás vždy přivítá svou srdečností, pohostinností a dobrými službami.
 • Děkujeme za Vaši přízeň.