Veľký Meder termální lázně - Apartmány Toskana

Thermal Corvinus Slovensko

Toskana nabízí širokou škálu možností ubytování v 5 plně vybavených apartmánech přesně podle nároků klienta. Počas horkých letních dnů nebudete postrádat klimatizaci, rovněž jako wifi-připojení na internet a LCD TV. 
U nás se potkáte se srdečností, pohostinností a dobrými službami. Proto neváhejte a vyberte se v létě, nebo i počas chladnějších dnů vyzkoušet si termální vodu věhlasného koupaliště, no předtím si najděte ubytovací zařízení podle svého vkusu a zarezervujte si ubytování ve Veľkém Mederu.

Cena ubytování: od 25 eur / os. / noc. Pes jenom malá rasa. 

Vybavení apartmánů Toskana:

1) Samostatná koupelna se sprchovým koutem
2) Klimatizace
3) Plně vybavená kuchyňská linka s ledničkou
4) Trezor
5) LCD TV
6) WI-FI připojení na internet

Pokud Vás naše nabídka zaujala a rozhodli jste se využít naše služby, podrobnější informace ohledně Apartmánů Toskana najdete zde:

V letní sezóně Vás přímo ze stanice přiveze Turistický vláček, který je oblíbenou atrakcí pro děti i dospělé. V jízdním řádu má zahrnuty i okružní jízdy městem, které je možné objednat i pro individuální skupiny návštěvníků.

Thermal Express - železniční stanice - Hotel Orchidea***

Znáte termály Veľký Meder?
1) Ideální místo pro léčení pohybového ústrojí.
2) Ideální místo pro cyklisty, rodiny s dětmi a důchodce. Nejvíce slunečních dní na Slovensku Vám vždy zpříjemní Vaši dovolenou ve Veľkém Mederu.
3) Jeden den si odskočte na výlet do starobylého města Gyor, Komárno, navštivte blízké hlavní města Budapešť, Bratislava nebo Vídeň.
4) Pobyty, akce a ubytování máte bez zprostředkovatele za nejlepší ceny.