Termální lázně Veľký Meder - Thermal Corvinus Slovensko

Jízda na koni

V srdci na zemědělství orientovaného Žitného ostrova se na ploše 306 hektarů rozprostírá národní přírodní rezervace Klátovské rameno. Jde o mimořádně cenné území se zachovalými společenstvími vodní vegetace a komplexy typických lužních lesů, která jsou domovem vzácných druhů rostlinné a živočišní říše. Za národní přírodní rezervaci byla tato oblast vyhlášena v roce 1993 vyhláškou Ministerstva životního prostředí Slovenské republiky.

Při hlavní silnici mezi Galantou a Dunajskou Stredou vedle Klátovského ramene se v malebném prostředí skrývá Czajlik ranch, kde si najde své každý, kdo chce užít svůj volný čas odpočinkem, sportováním, procházkami v přírodě a s koňmi.

Na ranči je zajištěna možnost na výcvik a jízdu na koni pro začátečníky a pokročilé, pro malé děti jízda na ponících a hipporehabilitace pro ty, kdo jsou na to odkázáni. Pronajímá se svatební kočár a kočáry na vycházky. Dále je možnost pronájmu boxů pro 20 koní. V nečasu a v zimě je k dispozici krytá jízdárna. Nachází se zde i zánovní krytá jízdárna s rozlohou 3400 m2, která slouží na soutěže, tréninky, pořádání různých představení a výstav.
Pro informace o ubytování klikněte ZDE.

Znáte termály Veľký Meder?
1) Ideální místo pro léčení pohybového ústrojí.
2) Ideální místo pro cyklisty, rodiny s dětmi a důchodce. Nejvíce slunečních dní na Slovensku Vám vždy zpříjemní Vaši dovolenou ve Veľkém Mederu.
3) Jeden den si odskočte na výlet do starobylého města Gyor, Komárno, navštivte blízké hlavní města Budapešť, Bratislava nebo Vídeň.
4) Pobyty, akce a ubytování máte bez zprostředkovatele za nejlepší ceny.