Termální lázně Veľký Meder - Thermal Corvinus Slovensko

Restaurace - SPA & Wellness Hotel Orchidea ***

Některé pobytové SPA & Wellness hotely nabízejí all-inclusive programy, kde při příjezdu do hotelu, spolu s fyzioterapeutem vypracují pro hosta individuální program v zájmu jeho potřeb a možností. Tyto programy zahrnují odborný fitness program, zdravou kuchyni, vzdělávací kurzy a semináře. V tom jsou zahrnuty i služby nabízené salonem krásy nebo služby nabízené jako day SPA. Host bydlí a podílí se na komplexním programu v daném SPA & Wellness hotelu, namísto aby využíval nekoordinovaně pouze jednotlivé služby denního SPA samostatně. SPA & Wellness hotely se nejčastěji nacházejí na exotických místech nebo v lázeňských městech jako je Veľký Meder.

Ať už Vás do našeho hotelu přivede cokoliv, jistě se rádi dobře najíte díky naší skvělé kuchyni. V příjemné atmosféře restaurace hotelu je pro Vás připraveno příjemné prostředí a jídelní menu plné nevšedních kulinářských zážitků. Chybět nesmí ani tradiční slovenské a maďarské speciality. Je naším přáním, aby každý zákazník z naší restaurace odcházel nadmíru spokojen. Proto nabízíme nejen velice chutné pokrmy a osvěžující nápoje, ale i vstřícnou a ochotnou obsluhu.

Znáte termály Veľký Meder?
1) Ideální místo pro léčení pohybového ústrojí.
2) Ideální místo pro cyklisty, rodiny s dětmi a důchodce. Nejvíce slunečních dní na Slovensku Vám vždy zpříjemní Vaši dovolenou ve Veľkém Mederu.
3) Jeden den si odskočte na výlet do starobylého města Gyor, Komárno, navštivte blízké hlavní města Budapešť, Bratislava nebo Vídeň.
4) Pobyty, akce a ubytování máte bez zprostředkovatele za nejlepší ceny.